GİRİŞ

Hakkımızda

Dada, uzman bir elektrikli ev aletleri ve plastik ünite üreticisi olup, kurulduğu 2003 yılından bu yana performans ve kalite odaklı ürünler üretmektedir. Ürünlerimiz hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda özellik ve tasarım açısından öncü dayanıklılıklarıyla öne çıkmaktadır.

Ütü ve elektrikli su ısıtıcısı/su ısıtıcısı üretimine başladık. Ütü, el blenderi, dik elektrikli süpürge, saç kurutma makinesi ve şofbeni de bünyesine katarak ürün gamımızı genişlettik. Özel ürünlerin satışıyla uluslararası pazarlarda önemli başarılar elde etmeyi hedefleyerek ürün yelpazemizi sürekli genişletmeye devam ediyoruz. Bugün 30'dan fazla türev ürünle faaliyetlerine devam eden şirket, küçük elektrikli ev aletleri pazarında önemli adımlar atıyor.

Yurt içi ve yurt dışı pazarda lider markaların tercih ettiği üreticilerden biri olmayı hedefliyoruz. Yaratıcı ve deneyimli personelimiz sayesinde; kendi teknolojimizi ve kaliteli ürünlerimizi üreterek faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Her aşamada kalitenin korunması ilkesi, malzeme girişinin başlangıcından itibaren kalite kontrol laboratuvarları tarafından desteklenmekte ve bitmiş ürün teslimine kadar sürdürülmektedir. Tüm ürünlerimiz CE belgesinin yanı sıra SGS ve ESIM gibi uluslararası standart kuruluşlarından alınmış test raporları ve sertifikalara sahiptir. Ürün ünitelerinin/parçalarının çoğunu kendi tesislerimizde üretmekteyiz.

Ürünlerimiz haklı olarak “Made in Turkey” olarak etiketlenmektedir.